PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ SVETAINĖS:


 

Pradinių klasių mokytojų svetainės

Pradiniu kl. mokytoju svetaines.pdf
Adobe Acrobat Document 45.8 KB

KALBĖK

Privatus logopedinis kabinetas „KALBĖK“ Vilniuje.

Vilniaus logopedai

Turtinga ir įdomi logopedžių iš Vilniaus Galinos Danilienės ir Eglės Vepštienės svetainė.

Logopediniai pratimai

Logopedės Aistės Tamošiūnienės svetainė.

Logopedės Almos kabinetas

Logopedė metodininkė Alma Bidvienė, turinti 30 metų darbo patirtį. Dirba su  ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikais. „Kad darbas netaptų pilka kasdienybe, vis norisi kažko naujo. Todėl ir ėmiau galvoti apie savo svetainę" - sako Alma ir kviečia užsukti.

Specialiosios priemonės

Seserų Anos ir Kristinos svetainėje gausu priemonių, skirtų specialiosioms pratyboms.

Logopedinės pagalbos centras

Pagrindinis centro tikslas – teikti logopedo paslaugas vaikams ir suaugusiems turintiems įvairių kalbos, kalbėjimo ir komunikacijos sutrikimų. Centro vadovė Vilma Makauskienė.

 

Kitokių vaikų klasė

Raseinių specialiojoje mokykloje lavinamųjų klasių mokytojos Virginijos Knečiūnienės svetainė. Mokytoja turiu 33 metų pedagoginio darbo stažą.

Lavinamukai

Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyriaus mokytojos Linos Kuzminskienės ir jos ugdytinių, lavinamosios B klasės mokinių, svetainėje.

Logopedo, spec.pedagogo puslapis

Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijos specialioji pedagogė, logopedė Nijolė Brazauskienė dalinasi savo patirtimi ir priemonėmis.

Kauno logopedžių pagalba

Kaune, Šilainių mikrorajone veikiančiame logopediniame kabinete  dirba aukštos kvalifikacijos specialistės logopedės Violeta Katinienė ir Liuda Furmanavičienė, turinčios ilgametę darbo patirtį.

 

Mokytis kalbėtis padeda kompiuteris

Logopedės metodininkės Audronės Neniškytės iš Mažeikių svetainė MOKYTIS KALBĖTI PADEDA KOMPIUTERIS. Svetainė dar kuriame ir pamažu turtinama priemonėmis, įvairiais patarimais, kaip jas kurti.

Specialiojo pedagogo ir logopedo draugams

Tinklalapis specialiojo pedagogo ir logopedo draugams: vaikams, tėveliams, mokytojams bei specialistams.

Atviras langas

Biržietės Jūratė Kaupienės - specialiosios pedagogės ir logopedės, dirbančios savo rajono su specialiųjų poreikių vaikais nuo 1991 metų - patirtis, priemonės ir patarimai. Tikrai verta apsilankyti.

eLogopedai pagalba ugdantiems vaikus! Patarimais, priemonėmis dalinasi būrelis specialiųjų pedagogių, logopedžių Daiva, Nijolė, Asta, Jūratė, Stanislava iš skirtingų Lietuvos regionų.

Logopedinės pratybos internetu

Logopedė Nijolė Jakubauskienė veda logopedines pratybas vaikams ir suaugusiems internetu.

Logopedo puslapiai

Varėnos ,,Ryto" vidurinės mokyklos logopedės Vidutės Zubrienės svetainė. Joje gausu pačios logopedės kurtų priemonių, naudingų patarimų, nuorodų.

Šešios žasys

Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ logopedės  Daivos Kavaliauskienės naujai sukurtas tinklalapis.

Mažieji šnekoriai

Logopedės Nijolės Jakubauskienės svetainė, kurioje gausu patarimų, priemonių, nuorodų tėveliams ir specialistėms.

Pigio Kokoso pamokos

Logopedė Rita Miliukevičienė kviečia kartu su Pigiu Kokosu mokytis kalbėti, pažinti pasaulį.

http://www.pradinukai.lt/

Kauno Žaliakalnio pagrindinės mokyklos mokytojos Vilmos ir jos pradinukų namučiai, kuriuose gausu informacijos, patarimų ir priemonių, tinkančių vaikų/mokinių ugdymui. Yra skyrelis "Tarimas" čia, kuriame pateikiamas taisyklingas lietuvių kalbos garsų tarimas ir kalbos padargų mankštos pratimai, mokant taisyklingo garsų tarimo.Šio skyrelio autorius mokytojos vyras logopedas Mindaugas.