GALIMA RASTI PRIEMONIŲ:

Mokausi rašyti

Lietuvių kalbos užduočių knygelė

 

Ana Stankutė

 

Knygelėje pateiktos užduotys skaitymo ir nurašymo įgūdžiams lavinti. Užduotys skirtos pradedantiems skaityti ir rašyti mokiniams. Daug dėmesio skiriama didžiųjų ir mažųjų spausdintinių raidžių mokymuisi, nurašymo pratyboms. Mokiniai supažindinami su dvibalsiais ir mišriaisiais dvigarsiais. Dalis užduočių skirta sakinio sąvokai įtvirtinti. 

 

Užduočių knygelė tinka ir bendrojo lavinimo, ir specialiosiose mokyklose besimokantiems pradinių klasių mokiniams. Ją pamokose gali naudoti specialieji pedagogai ir logopedai, pradinių klasių mokytojai.

 

Taip pat užduotys tinka ir savarankiškam darbui namuose.

 

Formatas: A4 (21,0 x 29,7 cm). 32 psl.
Daugiau apie knygelę  http://kristianaweebly.weebly.com/


http://www.visiplakatai.lt/KNYGELES-TESTAI/Lietuviu-kalba/Mokausi-rasyti-Lietuviu-kalbos-uzduociu-knygele-pradinukams.html
arba
knygyne ,,Jodonė", Žemaičių pl. 50, Kaunas.

BINGO! Stalo žaidimas s ir š garsų tarimui įtvirtinti

 

Ana Stankutė, Kristina Stankutė - Matė

 

   Smagus stalo žaidimas skirtas ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių mokiniams, turintiems fonetinių ir fonologinių kalbos sutrikimų. Jis padės mokytis ir įtvirtinti taisyklingą s ir š garsų tarimą žodžio pradžioje, viduryje ir pabaigoje. Taip pat ši priemonė skirta žodynui turtinti, apibendrinančioms sąvokoms formuoti, mąstymui lavinti, skaitymo įgūdžiams tobulinti. „Bingo!“ – tai žaidimas, visada suteikiantis vaikams daug džiaugsmo ir azarto!

 

Platina Smaltijos leidykla http://www.visiplakatai.lt/ZAIDIMAI-LAVINAMIEJI/Stalo/BINGO-Stalo-zaidimas-s-ir-s-garsu-tarimui-itvirtinti.html

 

Skaityk, rašyk, išmok

Ana Stankutė

 

   Priemonė skirta priešmokyklinių grupių vaikams ir pradinių klasių mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių. Užduotys skirtos mokytis abėcėlės, skiemenuoti, skaityti, rašyti. Vaikas nuvalomu rašikliu (flomasteriu) gali rašyti raides ir žodžius ant kortelės tol, kol pavyks parašyti taisyklingai. Priemone gali naudotis specialieji pedagogai, logopedai, pradinių klasių mokytojai, darželių auklėtojai ir tėvai.

 Platina Smaltijos leidykla http://www.visiplakatai.lt/KORTELES-MOKOMOSIOS/Skaityk-rasyk-ismok.html

 

Daugiau apie priemones http://kristianaweebly.weebly.com/

Įvairių mokomosios kompiuterinės priemons bei knygelės, skirtos ikimokykliniam, pradiniam ir specialiajam vaikų ugdymui. Interaktyvios užduotys išmokys mąstyti, vertinti, lavins dėmesį ir atmintį, plėtos kalbą ir žodyną. Tai logopedės Jolantos Repšienės svetainė.

http://www.gudragalvis.lt/

UAB “Gudragalvis”  yra mokymo, sporto, laisvalaikio priemonių importuotoja ir platintoja visoje Lietuvoje.  Didžiulė pasiūla įvairių protingų žaislų, padedančių vaikui pažinti pasaulį ir kurti save.

http://www.sppc.lt/index.php?371803544

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras pristato specialiųjų mokymo priemonių katalogą.

http://www.sviesa.lt/lt.php/knygu_katalogas/359;book;13220

Leidyklos "ŠVIESA" pasiūlymai specialiųjų poreikių mokiniams.

ĮDOMU:

http://www.left.lt/

Įdomių dalykų čia galima rasti apie kairiarankius!